Sohbet

Sohbet


Gurbet Sohbet Odaları; Türkiye’de ve Dünya’da memleket hasreti çeken, ülkesini, şehrini, semtini ya da köyünü özleyen ve bu konuda muhabbet etmek isteyen, diğer gurbetçi Türkler ile tanışmak ve bulunduğu bölgedeki gurbetçileri bulmak isteyen vatandaşlarımız için kurulmuştur

Chat Odalarının kuralları için “Kurallar” sayfasından bilgi alabilirsiniz. Yardıma ihtiyacınız olursa Chat Odalarındaki yöneticilere iletebilrisiniz.

Keyifli sohbetler dileriz.

Sohbet Hakkında Bilmeniz Gerekenler

Chat Odalarına giren kişiler gerçek adları yerine genellikle “rumuz” kullanmaktadırlar. Herhangi bir özel bilgiye yer verilmediğinden, kullanıcılar anonim olarak muhabbet etmektelerdir. Sohbet Odalarında özel mesajlar denetlenemediği için, kullanıcıların verdiği her bilgiden kendileri sorumludurlar.

Bu sebeplerden dolayı; özel görüşmelerinizde, yeni tanıştığınız insanlara çok özel bilgilerinizi paylaşmayınız. Sizi maddi ya da manevi zarar uğratabilecek bilgileri kötüye kullanmak isteyenler olabilir. Özellikle; kredi kartı, banka kartı gibi hesabınıza erişilebilecek bilgileri, Kimlik bilgileri, anne kızlık soyadı, anne adı, baba adı, doğum tarihi, doğum yeri gibi bilgileri paylaşmamanız güvenliğiniz için önemlidir.

Chat odalarımızda herhangi bir yardıma ihtiyaç duyduğunuzda; Kanal operatörlerine (@ olarak görüntülenirler) ulaşabilirsiniz. Eğer kanal operatörü yoksa, /join #help komutunu kullanarak #Help kanalındaki sunucu yetkililerinden yardım alabilirsiniz.

Chat odalarımızda uyguladığımız kuralların, sizin iyiliğiniz için olduğunu unutmayınız lütfen.

Keyifli Muhabbetler Dileriz.

Diğer Sohbet Odalarımız

Gurbet Sohbet

Sohbet appleti HybridIRC tarafından sağlanmaktadır.

Arama Etiketleri: bolca sohbet – yabancıların türkçe sohbet ettiği tv programı – telegram sohbet grupları – sevgiara sohbet – telegram gizli sohbet nedir – bizim mekan kameralı sohbet – kolay sohbet – gabile tam sohbet – sesli sohbet yeri – tam sohbet cinsel – maya sohbet – zurnanet chat sohbet – sohbet yeri – yetişkin sohbet odaları – rastgele görüntülü sohbet – mynet sohbet – tam sohbet – sohbet kalbim – sohbet 100 – şamata sohbet – yetişkin sobet odası – kameralı sohbet – whatsap sohbet yedekleme – sohbet nehri – ozlem sohbet – gay – sohbet cinsel – sohbet mynet – gabile sohbet – sohbet odaları – gabile – görüntülü sohbet – chat sohbet – sohbet yetişkin – yetişkin – canlı sohbet – chat – sesli sohbet – sohbet siteleri – sohbet mobil – geveze – tr sohbet – geveze sohbet – sohbet geveze – sohbet net – kameralı sohbet – islami sohbet – sohbet siteleri – dini sohbet – chat hup – chathub – paranormal chat – tamsohbet – chat blanc – zurnanet chat sohbet – emerald chat – chat gen tr – chat usa – fransa chat rulet – sohbet chat – sohbet – chat rulet – gabile chat – live chat – random chat – chat siteleri – online chat