Sivas Sohbet

Sivas Hakkında Kısa Bilgiler

Sivas Sohbet
Sivas; en eski İç Anadolu kentlerinden biridir. 3 Farklı bölgede ilçeleri bulunan Sivas, iklim farklılığı, sahip olduğu değerleri ve kültür zenginliği ile önemli bir coğrafi konuma sahiptir.

Sivas’ın 650Bin nüfusu ve 28,488 km² yüzölçümü bulunmaktadır. Erzincan, Ordu, Tokat, Giresun, Yozgat, Kayseri, Malatya ve Kahramanmaraş ile sınır komşusudur.

Milli Mücadele’nin kazanılmasında büyük bir rol oynayan Sivas, 4 Eylül 1919’da, Erzurum Kongresi’nin ardından Gazi Mustafa Kemal Paşa’nın Sivas Kongresi’ni yapmasıyla milli mücadelenin bir parçası olmuştur.

Sivas aynı zamanda İstanbul‘a en çok göç veren kentlerden biridir.

Sivas Haritası. Sivas Sohbet

Sivas Sohbet

Sohbet Hakkında Bilmeniz Gerekenler

Sohbet Odalarına giren kişiler gerçek adları yerine genellikle “rumuz” kullanmaktadırlar. Herhangi bir özel bilgiye yer verilmediğinden, kullanıcılar anonim olarak sohbet etmektelerdir. Sohbet Odalarında özel mesajlar denetlenemediği için, kullanıcıların verdiği her bilgiden kendileri sorumludurlar.

Bu sebeplerden dolayı; özel görüşmelerinizde, yeni tanıştığınız insanlara çok özel bilgilerinizi paylaşmayınız. Sizi maddi ya da manevi zarar uğratabilecek bilgileri kötüye kullanmak isteyenler olabilir. Özellikle; kredi kartı, banka kartı gibi hesabınıza erişilebilecek bilgileri, Kimlik bilgileri, anne kızlık soyadı, anne adı, baba adı, doğum tarihi, doğum yeri gibi bilgileri paylaşmamanız güvenliğiniz için önemlidir.

Sohbet odalarımızda herhangi bir yardıma ihtiyaç duyduğunuzda; Kanal operatörlerine (@ olarak görüntülenirler) ulaşabilirsiniz. Eğer kanal operatörü yoksa, /join #help komutunu kullanarak #Help kanalındaki sunucu yetkililerinden yardım alabilirsiniz.

Sohbet odalarımızda uyguladığımız kuralların, sizin iyiliğiniz için olduğunu unutmayınız lütfen.

Keyifli Sohbetler Dileriz.

Diğer Sohbet Odalarımız

Sohbet appleti HybridIRC tarafından sağlanmaktadır.

Arama Etiketi: gabile sohbet – sivas sohbet evli – sivas sohbet kameralı – mynet sohbet – bol sohbet – görüntülü sohbet – sivas chat ortamı – sivas sohbet arkadaşlık – sohbethazan – sesli chat – chat odaları – chat siteleri – çet – sohbet siteleri – kameralı sohbet – sohbet muhabbet – seviyeli sohbet – mobil – görüntülü konuşma – mirc – sohbet odaları