Konya Sohbet

Konya Hakkında Kısa Bilgiler

Konya Sohbet
Konya; 41,001 km²’lik yüzölçümü ile Türkiye‘nin en büyük şehridir. 31 İlçeden oluşan Konya’nın nüfusu 2.3 Milyon olarak tahmin edilmektedir.

2012 yılında dünyanın en eski yerleşim yerlerinden biri olan Çatalhöyük, UNESCO Dünya Miras Listesi’ne eklenmiştir.

Konya aynı zamanda Karamanoğulları ve Anadolu Selçuklular’ın başkentliğini yapmıştır.

Yöresel Yemekleri; Etli Ekmek, Mevlana Böreği, Bamya Çorbası, Tiriti, Konya Pilavı, Yağ Somunu, Saç Arası ve Fırın Kebabı’dır.

Konya Haritası. Konya Sohbet

Konya Sohbet

Sohbet Hakkında Bilmeniz Gerekenler

Sohbet Odalarına giren kişiler gerçek adları yerine genellikle “rumuz” kullanmaktadırlar. Herhangi bir özel bilgiye yer verilmediğinden, kullanıcılar anonim olarak sohbet etmektelerdir. Sohbet Odalarında özel mesajlar denetlenemediği için, kullanıcıların verdiği her bilgiden kendileri sorumludurlar.

Bu sebeplerden dolayı; özel görüşmelerinizde, yeni tanıştığınız insanlara çok özel bilgilerinizi paylaşmayınız. Sizi maddi ya da manevi zarar uğratabilecek bilgileri kötüye kullanmak isteyenler olabilir. Özellikle; kredi kartı, banka kartı gibi hesabınıza erişilebilecek bilgileri, Kimlik bilgileri, anne kızlık soyadı, anne adı, baba adı, doğum tarihi, doğum yeri gibi bilgileri paylaşmamanız güvenliğiniz için önemlidir.

Sohbet odalarımızda herhangi bir yardıma ihtiyaç duyduğunuzda; Kanal operatörlerine (@ olarak görüntülenirler) ulaşabilirsiniz. Eğer kanal operatörü yoksa, /join #help komutunu kullanarak #Help kanalındaki sunucu yetkililerinden yardım alabilirsiniz.

Sohbet odalarımızda uyguladığımız kuralların, sizin iyiliğiniz için olduğunu unutmayınız lütfen.

Keyifli Sohbetler Dileriz.

Diğer Sohbet Odalarımız

Sohbet appleti HybridIRC tarafından sağlanmaktadır.

Arama Etiketi: gabile sohbet – konya sohbet evli – konya sohbet kameralı – mynet sohbet – bol sohbet – görüntülü sohbet – konya chat ortamı – konya sohbet arkadaşlık – sohbethazan – sesli chat – chat odaları – chat siteleri – çet – sohbet siteleri – kameralı sohbet – sohbet muhabbet – seviyeli sohbet – mobil – görüntülü konuşma – mirc – sohbet odaları