İzmir Sohbet

İzmir Hakkında Kısa Bilgiler

İzmir Sohbet
İzmir; Türkiye‘nin 3. en büyük şehridir. Ege bölgesinde bulunan İzmir, antik çağın en önemli kentlerinden Efes’e ev sahipliği yapmaktadır.

11.891 km² yüzölçümüne sahip olan şehrin nüfusu 4.5 Milyon olarak tahmin edilmektedir. Sahil boyunca Palmiye ve Hurma ağaçları olan geniş caddeleri bulunmaktadır.

İzmir’de her yıl İzmir Enternasyonel Fuarı düzenlenmektedir. Bu sebeple İzmir önemli bir fuar merkezi ve liman kentidir. İzmir Enternasyonel Fuarı ilk kez 1923 yılında Gazi Mustafa Kemal Atatürk tarafından açılmış ve her yıl İzmir’in Kurtuluşu olan 9 Eylül’de başlayarak, 10 gün açık kalmaktadır.

İzmir Yunan işgalinden 9 Eylül 1922 tarihinde kurtulmuş ve bugünden sonra 9 Eylül, İzmir’in Kurtuluşu olarak kutlanmaktadır.

İzmir’in İlçeleri

AliağaDikiliKonakBalçovaFoça
MenderesBayındırGaziemirMenemenGüzelbahçe
BayraklıNarlıdereBergamaKarabağlarÖdemiş
BeydağKaraburunSeferihisarBornovaKarşıyaka
SelçukBucaKemalpaşaTireÇeşme
KınıkTorbalıÇiğliKirazUrla

İzmir Haritası. İzmir Sohbet

İzmir Sohbet

Sohbet Hakkında Bilmeniz Gerekenler

Sohbet Odalarına giren kişiler gerçek adları yerine genellikle “rumuz” kullanmaktadırlar. Herhangi bir özel bilgiye yer verilmediğinden, kullanıcılar anonim olarak sohbet etmektelerdir. Sohbet Odalarında özel mesajlar denetlenemediği için, kullanıcıların verdiği her bilgiden kendileri sorumludurlar.

Bu sebeplerden dolayı; özel görüşmelerinizde, yeni tanıştığınız insanlara çok özel bilgilerinizi paylaşmayınız. Sizi maddi ya da manevi zarar uğratabilecek bilgileri kötüye kullanmak isteyenler olabilir. Özellikle; kredi kartı, banka kartı gibi hesabınıza erişilebilecek bilgileri, Kimlik bilgileri, anne kızlık soyadı, anne adı, baba adı, doğum tarihi, doğum yeri gibi bilgileri paylaşmamanız güvenliğiniz için önemlidir.

Sohbet odalarımızda herhangi bir yardıma ihtiyaç duyduğunuzda; Kanal operatörlerine (@ olarak görüntülenirler) ulaşabilirsiniz. Eğer kanal operatörü yoksa, /join #help komutunu kullanarak #Help kanalındaki sunucu yetkililerinden yardım alabilirsiniz.

Sohbet odalarımızda uyguladığımız kuralların, sizin iyiliğiniz için olduğunu unutmayınız lütfen.

Keyifli Sohbetler Dileriz.

Diğer Sohbet Odalarımız

Sohbet appleti HybridIRC tarafından sağlanmaktadır.

Arama Etiketi: gabile sohbet – izmir sohbet evli – izmir sohbet kameralı – mynet sohbet – bol sohbet – görüntülü sohbet – izmir chat ortamı – izmir sohbet arkadaşlık – sohbethazan – sesli chat – chat odaları – chat siteleri – çet – sohbet siteleri – kameralı sohbet – sohbet muhabbet – seviyeli sohbet – mobil – görüntülü konuşma – mirc – sohbet odaları