İtalya Sohbet

İtalya Hakkında Kısa Bilgiler

İtalya Sohbet
İtalya (Italia); Guney Avrupa‘da bulunan, topraklarının çoğu yarımada olan, görüntü itibariyle “Çizme” benzetmesi yapılan bir Akdeniz ülkesidir. Sicilya ve Sardinya adaları Akdeniz’in en büyük adalarındandır.

Milli Marşı: “İtalyanların Şarkısı” ( İtalyanca: “Il Canto degli Italiani”)

İtalya’nın; Slovenya, Fransa, İsviçre ve Avustuya ile sınırları bulunmaktadır. Ayrıca iki bağımsız ülke olan Vatikan ve San Marino, İtalya toprakları içerisinde anklav (Başka bir ülke tümüyle kuşatılmış) ülke olarak bulunmaktadırlar.

Yüzölçümü 301.338 km2 olan İtalya’nın tahmini nüfusu 60.5 Milyondur.

İtalya; Görsel sanatlarıyla da ünlü bir ülkedir. Michelangelo, Leonardo da Vinci, Donatello, Botticelli, Fra Angelico, Tintoretto, Caravaggio, Bernini, Titian ve Raphael Rönesans döneminin ünlü ressamlarıdır.

Pisa Kulesi ve Colosseum, İtalya’nın simgelerindendir. Ayrıca Pizza ve Makarna çeşitleri meşhur yemeklerindendir.

İtalya’nın Büyük Şehirleri

RomaMilanoVenedikVeronaMessina
PadovaNapoliTorinoTriesteTaranto
PalermoGenoaBolognaBresciaFloransa
BariKatanyaPratoModenaReggio Calabria

İtalya Haritası. İtalya Sobet

İtalya Sohbet

Sohbet Hakkında Bilmeniz Gerekenler

Sohbet Odalarına giren kişiler gerçek adları yerine genellikle “rumuz” kullanmaktadırlar. Herhangi bir özel bilgiye yer verilmediğinden, kullanıcılar anonim olarak sohbet etmektelerdir. Sohbet Odalarında özel mesajlar denetlenemediği için, kullanıcıların verdiği her bilgiden kendileri sorumludurlar.

Bu sebeplerden dolayı; özel görüşmelerinizde, yeni tanıştığınız insanlara çok özel bilgilerinizi paylaşmayınız. Sizi maddi ya da manevi zarar uğratabilecek bilgileri kötüye kullanmak isteyenler olabilir. Özellikle; kredi kartı, banka kartı gibi hesabınıza erişilebilecek bilgileri, Kimlik bilgileri, anne kızlık soyadı, anne adı, baba adı, doğum tarihi, doğum yeri gibi bilgileri paylaşmamanız güvenliğiniz için önemlidir.

Sohbet odalarımızda herhangi bir yardıma ihtiyaç duyduğunuzda; Kanal operatörlerine (@ olarak görüntülenirler) ulaşabilirsiniz. Eğer kanal operatörü yoksa, /join #help komutunu kullanarak #Help kanalındaki sunucu yetkililerinden yardım alabilirsiniz.

Sohbet odalarımızda uyguladığımız kuralların, sizin iyiliğiniz için olduğunu unutmayınız lütfen.

Keyifli Sohbetler Dileriz.

Diğer Sohbet Odalarımız

Sohbet appleti HybridIRC tarafından sağlanmaktadır.

Arama Etiketleri: badoobadoo chat gratis accedi subito subito facebook italiano – nirvam chat già iscritto – nirvam chat già iscritta – badoobadoo chat gratis accedi subito subito facebook – badoobadoo chat gratis accedi subito – chat postemobile – hangouts chat – badoobadoo chat gratis accedi – dhl chat – badoobadoo chat accedi – chat hub – chattachetispakka chat – chat blanc – chat senza registrazione 5 – nirvan.it chat – badoobadoo chat gratis – chat insieme – kiwi chat – servizio chat rcs – streep chat – amazzon chat – chat gratis – chat whatsapp – chat senza – chat video – badoobadoo chat – Live chat – chat 40 – chat over – chat over 40 – chat libero – italya arkadaşlık siteleri – badoo – italya sohbet odaları – italya chat sohbet odaları