İsviçre Sohbet

İsviçre Hakkında Kısa Bilgiler

İsviçre Sohbet
İsviçre; Batı Avrupa‘da Federal Otoriteler Merkezi Bern ile birlikte 26 Kantondan oluşan federal bir cumhuriyettir.

Sloganı: “Birimiz hepimiz, hepimiz birimiz için” ( Latince: “Unus pro omnibus, omnes pro uno”)
Milli Marşı: “İsviçre Ulusal Marşı”

İsviçre; Batıda Fransa, Doğuda Avusturya ve Lihtenştayn, Kuzeyde Almanya ve Güneyde İtalya ile sınır komşusudur.

İsviçre’nin yüzölçümü 41.285 km² ve tahmini nüfusu 9 Milyondur. Zürih ve Cenevre kentleri, ekonomik merkez ve küresel kent konumundadır.

İsviçre’nin Büyük Şehirleri

ZürihCenevreBaselBernWinterthur
LozanLuzernBiel / BienneSt. GallenLugano

İsviçre Haritası. İsviçre Sohbet

İsviçre Sohbet

Sohbet Hakkında Bilmeniz Gerekenler

Sohbet Odalarına giren kişiler gerçek adları yerine genellikle “rumuz” kullanmaktadırlar. Herhangi bir özel bilgiye yer verilmediğinden, kullanıcılar anonim olarak sohbet etmektelerdir. Sohbet Odalarında özel mesajlar denetlenemediği için, kullanıcıların verdiği her bilgiden kendileri sorumludurlar.

Bu sebeplerden dolayı; özel görüşmelerinizde, yeni tanıştığınız insanlara çok özel bilgilerinizi paylaşmayınız. Sizi maddi ya da manevi zarar uğratabilecek bilgileri kötüye kullanmak isteyenler olabilir. Özellikle; kredi kartı, banka kartı gibi hesabınıza erişilebilecek bilgileri, Kimlik bilgileri, anne kızlık soyadı, anne adı, baba adı, doğum tarihi, doğum yeri gibi bilgileri paylaşmamanız güvenliğiniz için önemlidir.

Sohbet odalarımızda herhangi bir yardıma ihtiyaç duyduğunuzda; Kanal operatörlerine (@ olarak görüntülenirler) ulaşabilirsiniz. Eğer kanal operatörü yoksa, /join #help komutunu kullanarak #Help kanalındaki sunucu yetkililerinden yardım alabilirsiniz.

Sohbet odalarımızda uyguladığımız kuralların, sizin iyiliğiniz için olduğunu unutmayınız lütfen.

Keyifli Sohbetler Dileriz.

Diğer Sohbet Odalarımız

Sohbet appleti HybridIRC tarafından sağlanmaktadır.

Arama Etiketleri: cinsel sohbet – coronavirus chat – kassensturz chat – bodoo – corona chat – petite annonce – flirt chat – chat a adopter – chatroom – chat savannah – icq chat – cooler chat – repulsif chat – litierre chat – chat rouge – le chat – chat suisse – chat noir – whatsapp chat – live chat – chat gratis – chien – online chat – chat lounge – google chat – chat schweiz – free chat – dessin chat – arbre a chat – cooler chat – chat a donner – chat bengal – race de chat – dardania chat – anibis chat –  İsviçre mobil chat sitesi – isviçre türk sohbet kanalları – isviçre muhabbet odası – türk chat – türkiye sohbet sitesi – türk arkadaşlık odalari – mobil sohbete bağlan – kameralı sobet odaları – sesli sohbet siteleri – kameralı chat – görüntülü sohbet – sesli chat – chat odaları – mirc