İspanya Sohbet

İspanya Hakkında Kısa Bilgiler

İspanya Sohbet
İspanya (España); İber Yarımadasında bulunan ve Avrupa‘nın güneyinde yer alan bir ülkedir. Kuzeyde Atlas Okyanusu’na, Güneyde ve doğuda Akdeniz’e kıyısı bulunmaktadır.

Sloganı: “Daha İleriye” (Latince: “Plus Ultra”)
Milli Marşı: “Marcha Real”

İspanya’nın yüzölçümü 505.992 km2‘dir ve nüfusu tahminen 47 Milyondur.

İspanya; Güneyde Cebelitarık, Kuzeyde Fransa ve Andorra, Batıda Portekiz ile sınır komşusudur.

İspanya; Futbolda, Real Madrid, Barcelona, Atletico Madrid, Valencia ve Villareal gibi takılmarıyla bilinmektedir. Ülkede oynanan “El Clasico” dünyada en çok izlenen karşılaşmalardan biridir.

İspanya’nın Büyük Şehirleri

MadridBarcelonaAlicanteKurtubaValladolid
ValenciaSevillaVigoZaragozaGijon
MalagaElcheHospitalet de LlobregatA CoruñaGranada
Palma de MallorcaLas Palmas de Gran CanariaBilbaoVitoria-GasteizMurcia

İspanya Haritası. İspanya Sohbet

İspanya Sohbet

Sohbet Hakkında Bilmeniz Gerekenler

Sohbet Odalarına giren kişiler gerçek adları yerine genellikle “rumuz” kullanmaktadırlar. Herhangi bir özel bilgiye yer verilmediğinden, kullanıcılar anonim olarak sohbet etmektelerdir. Sohbet Odalarında özel mesajlar denetlenemediği için, kullanıcıların verdiği her bilgiden kendileri sorumludurlar.

Bu sebeplerden dolayı; özel görüşmelerinizde, yeni tanıştığınız insanlara çok özel bilgilerinizi paylaşmayınız. Sizi maddi ya da manevi zarar uğratabilecek bilgileri kötüye kullanmak isteyenler olabilir. Özellikle; kredi kartı, banka kartı gibi hesabınıza erişilebilecek bilgileri, Kimlik bilgileri, anne kızlık soyadı, anne adı, baba adı, doğum tarihi, doğum yeri gibi bilgileri paylaşmamanız güvenliğiniz için önemlidir.

Sohbet odalarımızda herhangi bir yardıma ihtiyaç duyduğunuzda; Kanal operatörlerine (@ olarak görüntülenirler) ulaşabilirsiniz. Eğer kanal operatörü yoksa, /join #help komutunu kullanarak #Help kanalındaki sunucu yetkililerinden yardım alabilirsiniz.

Sohbet odalarımızda uyguladığımız kuralların, sizin iyiliğiniz için olduğunu unutmayınız lütfen.

Keyifli Sohbetler Dileriz.

Diğer Sohbet Odalarımız

Sohbet appleti HybridIRC tarafından sağlanmaktadır.

Arama Etiketleri: f en el chat – que significa f fen el chat – habibti chat – imagenes temorales – chat hispano girona – chat babel – chat avenue – chat hub – chat mas de 50 y 60 – chat friends – chat murciano – hangouts chat – canal chat – chat hispano alicante – chat mas de 50 – dale chat – terra – chat terra – chat gratis – hispano chat – el chat – chat valencia – chat españa – irc chat – kiwi chat – chat online – chat odalari – sohbet odalari