İngiltere Sohbet

İngiltere Hakkında Kısa Bilgiler

İngiltere Sohbet
İngiltere (England); 4 Ülkeden oluşan Birleşik Krallık’ın en büyük ve merkezi ülkesidir. Büyük Britanya Adası’nda ve Avrupa’nın batısında yer almaktadır. Halkına İngiliz denmektedir.

İngiltere’nin;
Sloganı: “Tanrı ve Benim Hakkım” (“God and My Right”)
Milli Marşı: Birleşik Krallık’ın Milli Marşı olan; “God Save the Queen”

İngiltere; Batıda Galler ve Kuzeyde İrlanda ile komşudur. Avrupa ile arasında Manş denizi olan İngiltere’nin, Fransa ve Avrupa ile bağlantısı Manş Tüneli ile sağlanmaktadır.

İngiltere’nin nüfusu 57.5 Milyon ve yüzölçümü 130.395 km²’dir.

İngiltere 9 Bölgeden oluşmaktadır. Bu bölgeler;

  • Büyük Londra (Greater London)
  • Güney Doğu İngiltere (South East England)
  • Güney Batı İngiltere (South West England)
  • Batı Midlands (West Midlands)
  • Kuzey-Batı İngiltere (North West England)
  • Kuzey Doğu İngiltere (North East England)
  • Yorkshire ve Humber (Yorkshire and the Humber)
  • Doğu Midlands (East Midlands)
  • Doğu İngiltere (East of England)

İngiltere Haritası. İngiltere Sohbet

İngiltere Sohbet

Sohbet Hakkında Bilmeniz Gerekenler

Sohbet Odalarına giren kişiler gerçek adları yerine genellikle “rumuz” kullanmaktadırlar. Herhangi bir özel bilgiye yer verilmediğinden, kullanıcılar anonim olarak sohbet etmektelerdir. Sohbet Odalarında özel mesajlar denetlenemediği için, kullanıcıların verdiği her bilgiden kendileri sorumludurlar.

Bu sebeplerden dolayı; özel görüşmelerinizde, yeni tanıştığınız insanlara çok özel bilgilerinizi paylaşmayınız. Sizi maddi ya da manevi zarar uğratabilecek bilgileri kötüye kullanmak isteyenler olabilir. Özellikle; kredi kartı, banka kartı gibi hesabınıza erişilebilecek bilgileri, Kimlik bilgileri, anne kızlık soyadı, anne adı, baba adı, doğum tarihi, doğum yeri gibi bilgileri paylaşmamanız güvenliğiniz için önemlidir.

Sohbet odalarımızda herhangi bir yardıma ihtiyaç duyduğunuzda; Kanal operatörlerine (@ olarak görüntülenirler) ulaşabilirsiniz. Eğer kanal operatörü yoksa, /join #help komutunu kullanarak #Help kanalındaki sunucu yetkililerinden yardım alabilirsiniz.

Sohbet odalarımızda uyguladığımız kuralların, sizin iyiliğiniz için olduğunu unutmayınız lütfen.

Keyifli Sohbetler Dileriz.

Diğer Sohbet Odalarımız

Sohbet appleti HybridIRC tarafından sağlanmaktadır.

Arama Etiketleri: cinsel sohbet – galibe sohbet – love holidays live chat service – jet2 live chat – eua share chat – bidstack share chat – morris chat – hermes live chat uk – tullow oil share chat – british gas live chat – kier share chat – hmrc web chat – leiston chit chat – edf live chat – very live chat – chat hub – hermes online chat – three live chat – tui live chat – 101 live chat – funny group chat names – prem share chat – live chat – online chat – chat uk – free chat – chat avenue – chat rooms – sohbet odaları – ingiltere sohbet siteleri – badoo ingiltere – yurtduşu evlilik sitesi – yabancı arkadaşlık siteleri ücretsiz – avrupa arkadaşlık siteleri – avrupa evlilik sitesi – turk -arkadassitesi – yabancı chat siteleri isimleri – sesli sohbet – görüntülü sohbet odaları – islami sohbet – chat odaları – seviyeli sohbet – sesli sohbet siteleri – kentsohbet – ingiltereli bayanlarla – arkadaşlık – arkadaş – sohbetay