Hollanda Sohbet

Hollanda Hakkında Kısa Bilgiler

Hollanda Sohbet
Hollanda (Nederland); Karayiplerde 3 adası bulunan, topraklarının büyük kısmı Batı Avrupa‘da olan, Hollanda Krallığı’nı oluşturan 4 ülkeden biridir.

Hollanda; Doğuda Almanya, Güneyde Belçika ile sınır komşusudur ve Kuzey ve Batı’da Kuzey Denizi’ne kıyısı bulunmaktadır. Avrupa‘nın en büyük limanlarından biri olan Rotterdam kenti Hollanda’da bulunmaktadır.

Sloganı: “Koruyacağım” (Fransızca: “Je maintiendrai”, Flemenkçe: “Ik zal handhaven”)
Milli Marşı: “Het Wilhelmus”

Hollanda; OECD, NATO ve Avrupa Birliği üyesidir. Aynı zamanda Schengen Bölgesi, Belçika ve Lüksemburg ile birlikte Benelüks ülkelerindendir.

Hollanda’nın; Laleleri, bisikletleri, peynirleri ve yel değirmenleri meşhurdur. Hollanda’da eşcinsel evlilikler yasaldır.

Hollanda; 41.528 km2 topraklara sahip ve tahminen 17.5 Milyon nüfusu bulunmaktadır. Türklerin de gurbetçi olarak bulunduğu ülkelerdendir.

Hollanda’nın Büyük Şehirleri

AmsterdamRotterdammEnschedeApeldoornHaarlem
LaheyUtrechtArnhemEindhovenAmersfoort
TilburgZaanstadHaarlem MermeerGroningenAlmere
BredaNijmegenZoetermeerZwolle‘s-Hertogenbosch

Hollanda Haritası. Hollanda Sohbet

Hollanda Sohbet

Sohbet Hakkında Bilmeniz Gerekenler

Sohbet Odalarına giren kişiler gerçek adları yerine genellikle “rumuz” kullanmaktadırlar. Herhangi bir özel bilgiye yer verilmediğinden, kullanıcılar anonim olarak sohbet etmektelerdir. Sohbet Odalarında özel mesajlar denetlenemediği için, kullanıcıların verdiği her bilgiden kendileri sorumludurlar.

Bu sebeplerden dolayı; özel görüşmelerinizde, yeni tanıştığınız insanlara çok özel bilgilerinizi paylaşmayınız. Sizi maddi ya da manevi zarar uğratabilecek bilgileri kötüye kullanmak isteyenler olabilir. Özellikle; kredi kartı, banka kartı gibi hesabınıza erişilebilecek bilgileri, Kimlik bilgileri, anne kızlık soyadı, anne adı, baba adı, doğum tarihi, doğum yeri gibi bilgileri paylaşmamanız güvenliğiniz için önemlidir.

Sohbet odalarımızda herhangi bir yardıma ihtiyaç duyduğunuzda; Kanal operatörlerine (@ olarak görüntülenirler) ulaşabilirsiniz. Eğer kanal operatörü yoksa, /join #help komutunu kullanarak #Help kanalındaki sunucu yetkililerinden yardım alabilirsiniz.

Sohbet odalarımızda uyguladığımız kuralların, sizin iyiliğiniz için olduğunu unutmayınız lütfen.

Keyifli Sohbetler Dileriz.

Diğer Sohbet Odalarımız

Sohbet appleti HybridIRC tarafından sağlanmaktadır.

Arama Etiketleri: sohbet nl – cinsel sohbet – sohbet odalari – ns klantenservice chat – f in the chat – inter chat – chatplaza anchor chat – dhl chat – klarna chat – duo chat – hangouts chat – ziggo contact chat – habibti chat – turk chat – google chat – snap chat – ziggo chat – ns chat – chatten – live chat – chat met – maroc chat – gratis chat – chat online – chat app – online chat – free chat – kpn chat – chat nl – random chat – omegle chat – webcam chat – chat site – instagram chat – le chat – chat room – chat roulette – apple chat – turkchat nl – turkchat.nl – sohbet chat – sohbet siteleri – chat odaları – kameralı sohbet – chat sitesi – sohbet sitesi – görüntülü sohbet – chat siteleri – mobil chat – arkadaşlık – avrupa chat – gurbetçi sohbet – kalpsesi sohbet mobil – cet almanya – görüntülü sohbet – irc sohbet siteleri – vazgeçilmez sohbet