Geveze Sohbet

Geveze Sohbet; herkesin rahatça gevezelik yapacağı bir sohbet odasıdır.

Sohbet Hakkında Bilmeniz Gerekenler

Sohbet Odalarına giren kişiler gerçek adları yerine genellikle “rumuz” kullanmaktadırlar. Herhangi bir özel bilgiye yer verilmediğinden, kullanıcılar anonim olarak sohbet etmektelerdir. Sohbet Odalarında özel mesajlar denetlenemediği için, kullanıcıların verdiği her bilgiden kendileri sorumludurlar.

Bu sebeplerden dolayı; özel görüşmelerinizde, yeni tanıştığınız insanlara çok özel bilgilerinizi paylaşmayınız. Sizi maddi ya da manevi zarar uğratabilecek bilgileri kötüye kullanmak isteyenler olabilir. Özellikle; kredi kartı, banka kartı gibi hesabınıza erişilebilecek bilgileri, Kimlik bilgileri, anne kızlık soyadı, anne adı, baba adı, doğum tarihi, doğum yeri gibi bilgileri paylaşmamanız güvenliğiniz için önemlidir.

Sohbet odalarımızda herhangi bir yardıma ihtiyaç duyduğunuzda; Kanal operatörlerine (@ olarak görüntülenirler) ulaşabilirsiniz. Eğer kanal operatörü yoksa, /join #help komutunu kullanarak #Help kanalındaki sunucu yetkililerinden yardım alabilirsiniz.

Sohbet odalarımızda uyguladığımız kuralların, sizin iyiliğiniz için olduğunu unutmayınız lütfen.

Keyifli Sohbetler Dileriz.

Diğer Sohbet Odalarımız

Geveze Sohbet

Gurbet Geveze Sohbet

Sohbet appleti HybridIRC tarafından sağlanmaktadır.

Arama Etiketleri: esohbet – bizimmekan – gabile mobil – bızım mekan – gabile sohbet – bizimmekan geveze – mynet sohbet geveze – sohbet – sohbet geveze – geveze chat – geveze bulmaca – karşısındakini konuşturmayan geveze – sesli sohbet – tam sohbet – cinsel sohbet – yetişkin sohbet – yetişkin sohbet geveze – cinsel sohbet geveze – mynet sohbet – geveze gay sohbet – sohbet odaları geveze – tr sohbet – gabile – geveze sohbet mobil – trsohbet – sohbet tr – sohbet bizim mekan – trgeveze – kalbim net – chat – şehir sohbet odaları – parasız sohbet siteleri