Fransa Sohbet

Fransa Hakkında Kısa Bilgiler

Fransa Sohbet
Fransa (France); Dünyanın bir çok bölgesinde denizaşırı toprakları olan ve ana karası Batı Avrupa‘da yer alan bir ülkedir. Resmi olarak “Fransız Cumhuriyeti” (“République Française”) adıyla bilinir.

Sloganı: “Özgürlük, Eşitlik, Kardeşlik” (“Liberté, Égalité, Fraternité”)
Milli Marşı: “La Marseillaise”

Fransa; topraklarının biçiminden dolayı “Altıgen” (“L’Héxagone”) olarak adlandırılır. Kuzeyde Manş Denizi ve Kuzey Denizi’ne, Güneyde Akdeniz’e, Batıda Atlas Okyanusu’na ve Doğuda Ren Nehri’ne kıyısı bulunmaktadır.

Fransa’nın Avrupa Kıtası’ndaki sınır komşuları; Almanya, Lüksemburg, Belçika, İtalya, İsviçre, Andorra, Monako ve İspanya‘dır. Fransız Guanyası ile Brezilya’ya, Saint Martin Adası ile de Hollanda Antilleri’ne sınırı vardır.

Fransa’nın; 640.679 km2‘lik yüzölçümünde yaşayan tahminen 68 Milyon nüfusu bulunmaktadır. Manş Tüneli ile Birleşik Krallık’a bağlantısı bulunmaktadır.

Fransa’nın Büyük Şehirleri

ParisMarsilyaLyonNiceToulouse
StrazburgNantesBordeauxMontpellierLille
RennesLe HavreReimsToulonSaint-Etienne
GrenobleDijonVilleurbanneSaint-DenisAngers

Fransa Haritası. Fransa Sohbet

Fransa Sohbet

Sohbet Hakkında Bilmeniz Gerekenler

Sohbet Odalarına giren kişiler gerçek adları yerine genellikle “rumuz” kullanmaktadırlar. Herhangi bir özel bilgiye yer verilmediğinden, kullanıcılar anonim olarak sohbet etmektelerdir. Sohbet Odalarında özel mesajlar denetlenemediği için, kullanıcıların verdiği her bilgiden kendileri sorumludurlar.

Bu sebeplerden dolayı; özel görüşmelerinizde, yeni tanıştığınız insanlara çok özel bilgilerinizi paylaşmayınız. Sizi maddi ya da manevi zarar uğratabilecek bilgileri kötüye kullanmak isteyenler olabilir. Özellikle; kredi kartı, banka kartı gibi hesabınıza erişilebilecek bilgileri, Kimlik bilgileri, anne kızlık soyadı, anne adı, baba adı, doğum tarihi, doğum yeri gibi bilgileri paylaşmamanız güvenliğiniz için önemlidir.

Sohbet odalarımızda herhangi bir yardıma ihtiyaç duyduğunuzda; Kanal operatörlerine (@ olarak görüntülenirler) ulaşabilirsiniz. Eğer kanal operatörü yoksa, /join #help komutunu kullanarak #Help kanalındaki sunucu yetkililerinden yardım alabilirsiniz.

Sohbet odalarımızda uyguladığımız kuralların, sizin iyiliğiniz için olduğunu unutmayınız lütfen.

Keyifli Sohbetler Dileriz.

Diğer Sohbet Odalarımız

Sohbet appleti HybridIRC tarafından sağlanmaktadır.

Arama Etiketleri: sohbet siteleri – coronavirus chat – chat renard corse – coco chat contact – nom de chat 2020 – nom de chat en p – prenom chat en p – chat renard – coco .fr chat – nom chat en p – babel chat – coco. fr chat – le chat chapeauté – credelio chat – recette langue de chat – camille chat – chat coco – le chat – chien – nrj chat – chat noir – chat gratuit – dessin chat – arbre a chat