Canada Sohbet

Canada Hakkında Kısa Bilgiler

Canada Sohbet
Canada; Amerika Kıtası’nın en kuzeyinde yer alan ülkedir.

Sloganı: “Okyanustan Okyanusa Kadar” (Latince: “A Mari Usque Ad Mare”)

Milli Marşı: “O Canada”
Kraliyet Marşı: “God Save the Queen”

Canada; 9.984.670 km2 yüzölçümüne ve tahminen 35 Milyon nüfusa sahiptir.

Canada’nın Kuzey Arktik ve Büyük Okyanus’a kıyıları bulunmaktadır. Başkenti “Ottawa”dır.

3 Bölge ve 10 Eyaletten oluşan Canada’nın sınır komşusu Amerika‘dır. Kuzey Işıkları’nın (Northern Lights) en iyi izlendiği yerlerden biridir. Grönland ile aralarında Baffin Körfezi yer almaktadır.

Canada’nın bölgeleri; Kuzeybatı Toprakları, Yukon ve Nurnavut’tur.

Canada’nın Eyaletleri

AlbertaBritanya KolumbiyasıSaskatchewanManitobaQuebec
New BrunswickOntarioNewfoundland & LabradorYeni İskoçyaPrens Edward Adası
Canada Haritası. Canada Sohbet

Canada Sohbet

Sohbet Hakkında Bilmeniz Gerekenler

Sohbet Odalarına giren kişiler gerçek adları yerine genellikle “rumuz” kullanmaktadırlar. Herhangi bir özel bilgiye yer verilmediğinden, kullanıcılar anonim olarak sohbet etmektelerdir. Sohbet Odalarında özel mesajlar denetlenemediği için, kullanıcıların verdiği her bilgiden kendileri sorumludurlar.

Bu sebeplerden dolayı; özel görüşmelerinizde, yeni tanıştığınız insanlara çok özel bilgilerinizi paylaşmayınız. Sizi maddi ya da manevi zarar uğratabilecek bilgileri kötüye kullanmak isteyenler olabilir. Özellikle; kredi kartı, banka kartı gibi hesabınıza erişilebilecek bilgileri, Kimlik bilgileri, anne kızlık soyadı, anne adı, baba adı, doğum tarihi, doğum yeri gibi bilgileri paylaşmamanız güvenliğiniz için önemlidir.

Sohbet odalarımızda herhangi bir yardıma ihtiyaç duyduğunuzda; Kanal operatörlerine (@ olarak görüntülenirler) ulaşabilirsiniz. Eğer kanal operatörü yoksa, /join #help komutunu kullanarak #Help kanalındaki sunucu yetkililerinden yardım alabilirsiniz.

Sohbet odalarımızda uyguladığımız kuralların, sizin iyiliğiniz için olduğunu unutmayınız lütfen.

Keyifli Sohbetler Dileriz.

Diğer Sohbet Odalarımız

Sohbet appleti HybridIRC tarafından sağlanmaktadır.

Arama Etiketleri: canada post online chat – zoom chat – facetime group chat – easy chat 411 – mirc chat – ikea chat – shaw direct chat – harnais pour chat – canada post chat – teigne chat – pepito le chat – canada post live chat – fido live chat – quest chat – chat serval – micropuce chat – chat av – chat news today – felix le chat – live chat – online chat – free chat – group chat – le chat – google chat – snap chat – chat avenue – chat rooms – chat room – chat quebec – amazon chat – chat bengal