Avusturya Sohbet

Avusturya Hakkında Kısa Bilgiler

Avusturya Sohbet
Avusturya; 9 Eyaletten oluşan, denize kıyısı olmayan bir Orta Avrupa ülkesidir.

Milli Marşı: “Land der Berge, Land am Strome”

Avusturya’nın yüzölçümü 83,879 km2 ve nüfusunun 9 Milyon olduğu tahmin edilmektedir. Başkenti Viyana’dır.

Avusturya’nın Komşuları;
Kuzeyde Almanya ve Çek Cumhuriyeti,
Güneyde İtalya ve Slovenya,
Doğuda Macaristan ve Slovakya,
Batıda Lihtenştayn ve İsviçre‘dir.

Avusturya Haritası. Avusturya Sohbet

Avusturya Sohbet

Sohbet Hakkında Bilmeniz Gerekenler

Sohbet Odalarına giren kişiler gerçek adları yerine genellikle “rumuz” kullanmaktadırlar. Herhangi bir özel bilgiye yer verilmediğinden, kullanıcılar anonim olarak sohbet etmektelerdir. Sohbet Odalarında özel mesajlar denetlenemediği için, kullanıcıların verdiği her bilgiden kendileri sorumludurlar.

Bu sebeplerden dolayı; özel görüşmelerinizde, yeni tanıştığınız insanlara çok özel bilgilerinizi paylaşmayınız. Sizi maddi ya da manevi zarar uğratabilecek bilgileri kötüye kullanmak isteyenler olabilir. Özellikle; kredi kartı, banka kartı gibi hesabınıza erişilebilecek bilgileri, Kimlik bilgileri, anne kızlık soyadı, anne adı, baba adı, doğum tarihi, doğum yeri gibi bilgileri paylaşmamanız güvenliğiniz için önemlidir.

Sohbet odalarımızda herhangi bir yardıma ihtiyaç duyduğunuzda; Kanal operatörlerine (@ olarak görüntülenirler) ulaşabilirsiniz. Eğer kanal operatörü yoksa, /join #help komutunu kullanarak #Help kanalındaki sunucu yetkililerinden yardım alabilirsiniz.

Sohbet odalarımızda uyguladığımız kuralların, sizin iyiliğiniz için olduğunu unutmayınız lütfen.

Keyifli Sohbetler Dileriz.

Diğer Sohbet Odalarımız

Sohbet appleti HybridIRC tarafından sağlanmaktadır.

Arama Etiketi: Avusturya sohbet siteleri – Viyana badoo – Viyana da erkek arayan kadınlar – Viyana da yabancı yerli bayanlarla bedava mesajlaşma – viyana – sohbet odalari – chat odaları – kameralı sohbet odaları – gurbetçi – ea support chat – cooler chat – superchat.at chat – kik chat – chat avenue – rocket chat – base chat – hangouts chat – le chat – amazon chat – webcam chat – quatscha chat – flirty chat – live chat – whatsapp chat – rainbow chat – chat österreich – a1 chat – omegle chat – gratis chat –