Avustralya Sohbet

Avustralya Hakkında Kısa Bilgiler

Avustralya Sohbet
Avustralya (Australia); Güney yarım kürede bulunan bir kıta ülkesidir. Avustralya Milletler Topluluğu (Commonwealth of Australia) olarak da bilinir.

Milli Marşı: “Advance Australia Fair”

Okyanusya Kıtasında olan Avustralya; Büyük Okyanus ve Hint Okyanusunun arasında yer almaktadır. En büyük şehri Sydney ve Başkenti Canberra’dır.

Avustralya’nın 8.698.850 km2 olan yüz ölçümünün, 8.617.930 km2‘si kara ve 80.920 km2‘si sudur.

Kara sınırı olmayan Avustralya; yüzölçümü olarak dünyanın en büyük 6. büyük ülkesidir ve 25.760 kilometrelik sahil şeridine sahiptir.

Avustralya’nın nüfusu 24.2 Milyon olarak tahmin edilmektedir.

Çevresindeki ülkeler;

  • Endonezya
  • Doğu Timor
  • Papua Yeni Gine
  • Solomon Adaları
  • Vanuatu
  • Yeni Kaledonya
  • Yeni Zelanda

Avustralya da Türk Gurbetçilerin ilgi gösterdiği bir ülkedir.

Avustralya Haritası. Avustralya Sohbet

Avustralya Sohbet

Sohbet Hakkında Bilmeniz Gerekenler

Sohbet Odalarına giren kişiler gerçek adları yerine genellikle “rumuz” kullanmaktadırlar. Herhangi bir özel bilgiye yer verilmediğinden, kullanıcılar anonim olarak sohbet etmektelerdir. Sohbet Odalarında özel mesajlar denetlenemediği için, kullanıcıların verdiği her bilgiden kendileri sorumludurlar.

Bu sebeplerden dolayı; özel görüşmelerinizde, yeni tanıştığınız insanlara çok özel bilgilerinizi paylaşmayınız. Sizi maddi ya da manevi zarar uğratabilecek bilgileri kötüye kullanmak isteyenler olabilir. Özellikle; kredi kartı, banka kartı gibi hesabınıza erişilebilecek bilgileri, Kimlik bilgileri, anne kızlık soyadı, anne adı, baba adı, doğum tarihi, doğum yeri gibi bilgileri paylaşmamanız güvenliğiniz için önemlidir.

Sohbet odalarımızda herhangi bir yardıma ihtiyaç duyduğunuzda; Kanal operatörlerine (@ olarak görüntülenirler) ulaşabilirsiniz. Eğer kanal operatörü yoksa, /join #help komutunu kullanarak #Help kanalındaki sunucu yetkililerinden yardım alabilirsiniz.

Sohbet odalarımızda uyguladığımız kuralların, sizin iyiliğiniz için olduğunu unutmayınız lütfen.

Keyifli Sohbetler Dileriz.

Diğer Sohbet Odalarımız

Sohbet appleti HybridIRC tarafından sağlanmaktadır.

Arama Etiketi: f in the chat meaning – messenger video chat limit – what is zoom chat – tpg chat support – zoom chat – tpg online chat – tpg chat – chat blanc – messenger video chat – Avustralya sohbet kanalı – Avustralya anlasmali evlilik – sohbet odaları – chat odaları