Avrupa Sohbet

Avrupa Hakkında Kısa Bilgiler

Avrupa Sohbet
Avrupa; Afrika’nın kuzeyinde, Atlas Okyanus’unun doğusunda, Asya’nın batısında ve Kuzey Kutpu’nun güneyinde bulunan, yarımada şeklinde bir kıtadır.

Avrupanın yüz ölçümü 10.18 Milyon km2 ve tahmini nüfusu 743 Milyon olarak tahmin edilmektedir.

Başlıca Avrupa Halkları; İngiliz, Alman, Türk, Fransız, İskandinav, Kafkasya Halkları, Serbomakedon, İtalyan ve İspanyollardır.

Avrupa Ülkeleri

Doğu Avrupa Ülkeleri

AzerbaycanBeyaz RusyaErmenistanBulgaristanKazakistan
GürcistanRomanyaMoldovaUkraynaRusya

Orta Avrupa Ülkeleri

PolonyaSlovenyaSlovakya
MacaristanPolonya

Kuzey Avrupa Ülkeleri

Birleşik KrallıkEstonyaDanimarkaİzlandaFinlandiya
İrlandaLetonyaNorveçLitvanyaİsveç

Güney Avrupa Ülkeleri

AndorraArnavutlukHırvatistanBosna-Hersek
TürkiyeYunanistanKuzey Makedonyaİtalya
MaltaKaradağKıbrısPortekiz
KosovaSan MarinoİspanyaSırbistan

Batı Avrupa Ülkeleri

FransaBelçikaAvusturyaLihtenştaynAlmanya
LüksemburgHollandaMonakoİsviçre

Avrupa Haritası. Avrupa Sohbet

Avrupa Sohbet

Sohbet Hakkında Bilmeniz Gerekenler

Sohbet Odalarına giren kişiler gerçek adları yerine genellikle “rumuz” kullanmaktadırlar. Herhangi bir özel bilgiye yer verilmediğinden, kullanıcılar anonim olarak sohbet etmektelerdir. Sohbet Odalarında özel mesajlar denetlenemediği için, kullanıcıların verdiği her bilgiden kendileri sorumludurlar.

Bu sebeplerden dolayı; özel görüşmelerinizde, yeni tanıştığınız insanlara çok özel bilgilerinizi paylaşmayınız. Sizi maddi ya da manevi zarar uğratabilecek bilgileri kötüye kullanmak isteyenler olabilir. Özellikle; kredi kartı, banka kartı gibi hesabınıza erişilebilecek bilgileri, Kimlik bilgileri, anne kızlık soyadı, anne adı, baba adı, doğum tarihi, doğum yeri gibi bilgileri paylaşmamanız güvenliğiniz için önemlidir.

Sohbet odalarımızda herhangi bir yardıma ihtiyaç duyduğunuzda; Kanal operatörlerine (@ olarak görüntülenirler) ulaşabilirsiniz. Eğer kanal operatörü yoksa, /join #help komutunu kullanarak #Help kanalındaki sunucu yetkililerinden yardım alabilirsiniz.

Sohbet odalarımızda uyguladığımız kuralların, sizin iyiliğiniz için olduğunu unutmayınız lütfen.

Keyifli Sohbetler Dileriz.

Diğer Sohbet Odalarımız

Sohbet appleti HybridIRC tarafından sağlanmaktadır.

Arama Etiketi: sohbet siteleri – chat siteleri – chat odaları – çet – sebebiyat – seviyeli sohbet – sohbet odaları – avrupa sohbet co – hollanda sohbet – geveze sohbet – mynet sohbet – bizimmekan – chat – bol sohbet – turkchat – türk chat – turkishchat – avrupa chat – avrupa çet – avrupa sohbet odaları – almanya sohbet – fransa chat – hollanda chat – turkchat nl