Ankara Sohbet

Ankara Hakkında Kısa Bilgiler

Ankara Sohbet
Ankara; Türkiye‘nin başkenti olmakla beraber nüfus olarak en kalabalık ikinci şehridir.

Ankara’da; 5.7 Milyon kişi, 25 ilçe ve 1425 mahallede yaşamaktadır.

Ankara; 25.632 km2 yüzölçümü ile İç Anadolu Bölgesinde yer almakta ve yüzölçümü bakımından Türkiye’nin 3. büyük şehridir.

Ankara’ya Komşu İller;

  • Bolu
  • Çankırı
  • Kırıkkale
  • Aksaray
  • Kırşehir
  • Konya
  • Eskişehir

Ankara’da Turistler genellikle, Anadolu Medeniyetleri Müzesi’ne gitmektedirler. Bölgede turistlerin ilgi gösterdiği diğer yerler; Ankara Kalesi, Ankara Etnografya Müzesi, Roma Harabeleri, Julian Sütunu, Augustus Tapınağı ve yerli turistlerin en çok ziyaret ettiği, Ulu Önderimiz, Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün ebedi uykusundaki Anıt Mezarı olan Anıtkabir’dir.

Anıtkabir

Ankara Harita. Ankara Sohbet

Ankara Sohbet

Sohbet Hakkında Bilmeniz Gerekenler

Sohbet Odalarına giren kişiler gerçek adları yerine genellikle “rumuz” kullanmaktadırlar. Herhangi bir özel bilgiye yer verilmediğinden, kullanıcılar anonim olarak sohbet etmektelerdir. Sohbet Odalarında özel mesajlar denetlenemediği için, kullanıcıların verdiği her bilgiden kendileri sorumludurlar.

Bu sebeplerden dolayı; özel görüşmelerinizde, yeni tanıştığınız insanlara çok özel bilgilerinizi paylaşmayınız. Sizi maddi ya da manevi zarar uğratabilecek bilgileri kötüye kullanmak isteyenler olabilir. Özellikle; kredi kartı, banka kartı gibi hesabınıza erişilebilecek bilgileri, Kimlik bilgileri, anne kızlık soyadı, anne adı, baba adı, doğum tarihi, doğum yeri gibi bilgileri paylaşmamanız güvenliğiniz için önemlidir.

Sohbet odalarımızda herhangi bir yardıma ihtiyaç duyduğunuzda; Kanal operatörlerine (@ olarak görüntülenirler) ulaşabilirsiniz. Eğer kanal operatörü yoksa, /join #help komutunu kullanarak #Help kanalındaki sunucu yetkililerinden yardım alabilirsiniz.

Sohbet odalarımızda uyguladığımız kuralların, sizin iyiliğiniz için olduğunu unutmayınız lütfen.

Keyifli Sohbetler Dileriz.

Diğer Sohbet Odalarımız

Sohbet appleti HybridIRC tarafından sağlanmaktadır.

Arama Etiketi: gabile sohbet – ankara sohbet evli – ankara sohbet kameralı – mynet sohbet – bol sohbet – görüntülü sohbet – ankara chat ortamı – ankara sohbet arkadaşlık – sohbethazan – sesli chat – chat odaları – chat siteleri – çet – sohbet siteleri – kameralı sohbet – sohbet muhabbet – seviyeli sohbet – mobil – görüntülü konuşma – mirc – sohbet odaları